2: 1

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Без поразки обидві команди пройшли перший тур регулярного Чемпіонату Волині. «ВудЕкоБуд» розпочав з перемоги, «Топільно» ж задовільнилось результативною нічиєю 4:4. Тож перші хвилини матчу показали, що амбіції обох суперників закріпитись у верхній частині турнірної таблиці досить серйозні. Високий темп у грі завдяки швидким комбінаціям та індивідуальним проходам по флангах  з гострими прострілами проглядався практично протягом усього матчу. Але саме такі структурні дії майже не завдавали серйозних клопотів кіперам. Удари по воротах зазвичай були неточними або ж блокувались захисниками заздалегідь до лінії воріт, а на стрімкі простріли партнери обох команд зазвичай не встигали. 3 хв першого тайму запам’яталась потужним вистрілом «будівельників», який просвистів над поперечиною, на що «Топільно» відповідає стрімким контр випадом, та завдяки уважному захисту суперника воротар «ВудЕко» знову залишається без роботи. Ретельно готують «будівельники» вільний удар на 6 хв гри, та не  неузгодженість під час завершального удару так і не призводить до його виконання. Останні хвилини тайму проходять за обопільних атак обох команд, та рахунок до його завершення так і не змінився.

Другий тайм з самого початку обидві команди стараються грати у більш індивідуальний футзал, та непохитність захисту і впевненість воротарів не дозволяють відкрити рахунок у грі жодній з команд аж до 24 хв. Мабуть, не очікував воротар номінальних гостей потужного удару майже з середини футзального майданчика від Вадима Шутовського, що призвело до виймання м’яча з власних воріт. З цього моменту наступні чотири хвилини команди грають у більш відкритий футзал, що призвело ще до двох забитих голів. Спочатку на 26 хв Дмитро Кутецький демонструє свою майстерність і зрівнює рахунок, а згодом Роман Стужук знову виводить «Топільно» вперед. За 2 хв до завершення гри наставник «будівельників» Руслан Корпош бере тайм-аут та приймає рішення для гри з п’ятьма польовими гравцями. І все ж тотальний контроль над м’ячем з мінімальними втратами до зміни рахунку у грі так і не призводить. Арбітри фіксують перемогу «Топільно» з мінімальною перевагою 2:1.

Кращі гравці: Вадим Шутовський - Дмитро Кутецький