2: 1

Осипчук Влад/Тучкевич Андрій

У другому турі регулярного чемпіонату зустрілись колективи, які минулого року мали між собою протистояння в якому гості отримали перемогу з рахунком 3:5, і на цей матч були налаштовані тільки на перемогу, адже у першому турі поступились «Володимирівці» 2:4, а господарі свій звітний початок розпочали з перемоги над ФК «Стир» 6:1. З перших секунд поєдинку було видно, що команди пристрілюються і на другій хвилині чудову нагоду відкрити рахунок мали саме «червоні», коли після розіграшу штрафного Володимир Крупнік віддав передачу на досвідченого Андрія Каварського, який наніс потужний удар, але Василь Білотіл продемонстрував чудову реакцію залишивши ворота у недоторканості. Час швидко плинув, а на табло світили «нулі», і в середині першої половини суперники обмінялись гострими моментами: спочатку свою гармату зарядив Володимир Крупнік, але «кулястий» просвистів біля стійки воріт, а господарі відповіли двома ударами, які наніс Вадим Кухтей, але Владислав Савчук відвів небезпеку від власних воріт. На одинадцятій хвилині рахунок у зустрічі було відкрито, точним ударом у кут Богдан Згоранець не лишає жодного шансу для кіпера, запалюючи на табло 1:0. Після пропущеного гості провели шквал на ворота суперника де мали змогу зрівняти рахунок Володимир Крупнік, Олексій Кірін та Роман Дмоховський, але «шкіряний» вперто не хотів перетинати лінію воріт. За мінімальної переваги «білих» команди пішли на відпочинок.

В перерві гості отримали «на горіхи» від Руслана Корпоша і відразу пішли зрівнювати рахунок, але у цьому поєдинку не фарт їх супроводжував, вже на першій хвилині другої половини класно пробивав Іван Корчук, але його удар на себе прийняла поперечина. І як то кажуть «не забиваєш ти, забивають тобі», так на пятнадцятій хвилині Олександр Згоранець чудово обробив верховий мяч, та другим дотиком запалює на табло 2:0. Маючи хороший гандикап, господарі вміло контролювали мяч на вичікували свій шанс втікти у швидку контр-атаку, а гостям так надалі не вдавалось скоротити рахунок. Гостра боротьба практично точилась в центрі майданчику і в результаті багато браку та фолів у виконанні двох колективів. Під завісу поєдинку після розіграшу аута класно пробивав Володимир Крупнік, але каркас воріт врятував від пропущеного, але в наступній атаці після розіграшу штрафного Іван Корчук все таки скорочує рахунок у зустрічі 2:1. Після забитого гості щодуху прагнули зрівняти рахунок, але господарі вміло оборонялись та втікали у контри нащо «червоним» лишалось лише фолити, і через перебор фолів «білі» двічі мали можливість збільшити рахунок з десятиметрової позначки, але удари Вадима Остапчука та Юрія Яковлєва на себе прийняв кіпер гостей Владислав Савчук. Фінальна сирена зафіксувала мінімальну бойову перемогу футзалістів з Підлозців, які впевнено крокують на лідерські позиції у турнірній таблиці.

Кращі гравці: Олександр Згоранець – Іван Корчук