2: 4

Осипчук В./Тучкевич А.

Другий тур регулярного чемпіонату звів колективи, які в своїх звітних матчах отримали перемогу, господарі обіграли з рахунком 2:0 «Дежу», а гості з мінімальним рахунком 2:1 здолали «Новатор». Суперники провели багато поєдинків між собою, останній з яких у минулому чемпіонаті завершився перемогою ФК «Фенікс ДПЗ» з рахунком 6:2, і гості щодуху прагнули дати реванш. Але початок зустрічі показав, що «чорні» налаштовані на перемогу і на першій хвилині Сергій Дорецький запалює на табло 1:0. На досягнутому господарі не зупинились і продовжували гнути свою лінію проводячи безліч гольових атак, одна з яких на четвертій хвилині увінчалась успіхом, коли Володимир Стоянович збільшив перевагу своєї команди до двох мячів. Після такого «холодного душу», гості взяли тайм-аут, де Андрій Тучкевич дав настанови своїм підопічним, і відразу кинув у бій «молоду четвірку», яка почала загострювати гру на чужій половині. А кульмінацією першого тайму стала восьма хвилина, на якій «поважні» не тільки скоротили рахунок, а і встановили паритет у зустрічі завдяки «джокеру» Дмитру Піддубному, який записав «дубль» на власний актив. Надалі швидкості впали, але на одинадцятій хвилині супер шанс вийти вперед мали гості, арбітри зустрічі призначили шестиметровий удар, який наважився пробити досвідчений Сергій Воєвода, але переграти кіпера так і не зумів. З нічийним рахунком колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась у швидкому темпі, але обидві команди чітко діяли у захисті не даючи супернику вийти вперед у рахунку. Час швидко плинув, а на табло лишалась незмінна нічия 2:2. В середині тайму «респектівці» зуміли провести гольову атаку в якій Дмитро Боровський забиває та вперше виводить гостей вперед у зустрічі. Після пропущеного «чорні» всіма силами йшли вперед, аби зрівняти рахунок, але вміла гра у захисті давала можливість втікати у швидкі контр-атаки, одна з яких на двадцять четвертій хвилині увінчалась успіхом, коли Дмитро Боровський продемонстрував свою індивідуальну майстерність та не залишив жодного шансу голкіперу запаливши на табло 2:4, а у власний актив записав «дубль». Під завісу зустрічі господарі почали грати з пятим польовим, але скоротити рахунок їм так і не вдалось. Фінальна сирена сповістила про перемогу «поважних», які зуміли реваншувати за минулорічну поразку, та впевнено крокують на лідируючі позиції у турнірній таблиці.

Кращі гравці: Сергій Дорецький – Дмитро Піддубний