3: 5

Глухенька Л./Гетьман В.

Третій тур матчів шостої ліги АМФВ розпочався поєдинком команд, які представляли луцький завод «Мотор» та Доросинівську громаду колишнього Рожищенського району. До звітної зустрічі обидва колективи мали в своєму активі гарні здобутки. Так команда з обласного центру ділила лідерство дивізіону, а рожищенці після двох турів мали 1-у переможну звитягу і 1 матч звели в нічию. Тому команда сільської громади вирішила з перших хвилин зустрічі шокувати одного з лідерів першості своїми активними діями. Вже на другій хвилині Сергій Кодня чудово зорієнтувався в непростій ігровій ситуації на половині номінальних господарів і потужно пробив з десяти метрів по воротах Віталія Романюка – кіпер немав шансів, м’яч від стійки влетів у ворота. Після забитого голу продовжилась жорстка, непоступлива боротьба на майданчику, в якій виділялись чіткі дії 15-го номера фіолетових. До свого забитого м’яча Сергій додав ще три чудові асисти на своїх партнерів, які не хибили зі зручних позицій, особливо ефектним було третє взяття воріт після чудового удару Богдана Петрука. Авіатори відповіли на результативні дії своїх суперників одним м’ячем. В їх лавах відзначився найактивніший гравець під номером 9 – Ярослав Шморгун. Перед взяттям воріт він мав кілька невдалих спроб з вбивчих позицій, коли в безнадійних ситуаціях чудово зіграв у рамці кіпер «доросинівців» Андрій Патійчук, але на 9-ій хв після вдалого перехоплення йому все ж вдалось пробити непоступливого «брамкача». Щойно розпочався другий тайм і вже в першій атаці Максим Жовнірук сильним ударом під поперечку оформлює свій дубль і фактично знімає інтригу в зустрічі. Гості знизили свої атакувальні оберти і догравали матч до логічного завершення. Тут треба віддати належне команді з Луцька, вони дійсно показали що недарма знаходились наверху турнірної таблиці. Команда Мотор зусиллями своєї «дев’ятки» зуміла двічі засмутити своїх суперників, спочатку Ярослав майстерно асистував Максиму Малаховському, а за хвилину до закінчення зустрічі він вже сам оформив дубль після передачі Сергія Вороб’я. В підсумку 3:5 інтрига в шостій лізі закручується…

Кращі гравці: Шморгун Ярослав - Кодня Сергій