не зарах. 13'
АГ:23

Дмитрук Андрій, Хомич Анатолій, Мищук Анатолій

Корпош М./Корпош Р.

Матч сусідів по рейтингових місцях очікувався з цікавинкою. Формальні старожили з «Теремно Хліб» все ніяк не можуть розжитися здобутками у Суперілі. Натомість новачок FC «Respect» у минулому турі радів сенсаційній перемозі над «Надією». Цього вечора обидва колективи розраховували поповнити свою скарбничку у трунірній таблиці. Гра була не надто динамічна, навіть трохи спокійна, однак команди примудрилися разом набрати по 5 фолів. І першими не зуміли втримати себе новачки. Непотрібні фоли в центрі поля призвели до двох десятиметрових: Михайло Байбула свій перший момент реалізував, а з другого разу влучив у свійку. Блакитні також заробили право на дабл-пенальті, проте удар Євгена Котюна парирував Тарас Четвержук. Другий момент мав Віктори Сущ, проте потрапив у перекладину. Ігор Соломатін «підтримав» партнерів і потрапив у штангу… Натомість Вадим Вознюк свій момент реалізував чітко у дев’ятку – 2:0. Перший тайм: 16 фолів, шість даблів, два голи, дві жовтих картка… Саме з таким здобутком команди пішли на перерву.

Зі стартом другого тайму «Респект» пішов рятувати матч активніше. Вже на першій хвилині Михайло Запорожець скоротив відставання у матчі – 2:1. Проте червоно-жовті зуміли одразу ж збільшити свій гандикап до двох м’ячів – Максим Ядловський був точним – 3:1. Але вже у наступній атаці Віктор Сущ робить відставання мінімальним – 3:2, пауза пішла на користь командам, динаміка матчу виросла в рази… Гра, здається, була під контролем блакитних, проте один із прострілів суперника захисник зрізав у власні ворота – 4:2 на користь хлібопіків. Протеза декілька хвилин таки вдається знову підібратися до суперника на витягнуту руку – Богдан Зінгель був точний на завершальній стадії – 4:3. За чотири хвилини «Респект» спробував використати більшість в атаці та врятувати поєдинок. І знову команди своєю грою «сіли» на 5 фолів, практично одночасно… Однак нічого цікавого до завершення матчу не сталося – перша перемога «Теремно Хліба»!

Кращі гравці: Тарас Четвержук – Віктор Сущ