4: 1

Корпош М./Корпош Р.

Команди ще не програвали у цьому сезоні Суперліги, проте у «Хоріва» максимальний показник у 6 балів, а у динамівців трішки підбитий – лише 4 бали. Матч і розпочався з позиції лідерів – хорівчани пробували грати у футзал, а «Динамо» їм заважало та пробувало творити свої атаки. Однак гострих моментів було мало, лише за 40 секунд до завершення першого  тайму Віктор Чудля зумів відкрити рахунок у матчі.

Зі стартом другого тайму біло-сині зуміли розвинути успіх – Микола Коляда точним ударом завершив розіграш партнерів – 2:0. Динамівці зуміли відповісти лише на 24 хвилині матчу – Артем Гнасюк відзначився з пасу Володимира Чайки. Однак вже у наступній атаці Роман Цілюков відновив запас у два м’ячі – 3:1. Гра з п’ятим польови відверто не клеїлася, а на останніх хвилинах «обрізом» на повну скористався Михайло Трофімчук – 4:1.

Кращі гравці: Микола Коляда – Артем Гнасюк