0: 3

Корпош М./Корпош Р.

Це була третя дуель суперників у регулярках обласного футзалу, два попередні поєдинки «рятівники» впевнено виграли з рахунками 2:0 та 4:1, тому футзалісти номінальних гостей прагнули будь-що перервати цю сумну статистику. Вони чітко організували оборону біля власних воріт та проводили швидкі та гострі контратаки. На шостій хвилині зустрічі прудконогий Вахтанг Машава прокинув м’яч повз суперника, уникнув підкат наздогнав «selecta» в районі лівого кута майданчика та сильно прострелив його в штрафний майданчик біло-синіх, де Володимир Ренькас зрізав його у власні ворота. Футзалісти Рятівника кинулись відігруватись, їм вдалось перехопити ігрову ініціативу, але особливої загрози супернику вони не створювали. На 13-ій хв красивим м’ячем відзначився Ігор Шевельов – він чітко прийняв на груди м’яч від свого воротаря, гарно розвернувся, дезорієнтувавши захисника господарів і сходу влучив у дальній кут. Ще за хвилину 13-ий номер «енергетиків» віддав зручний пас Івану Мартинюку, після удару якого рахунок в кінці першого тайму став 3:0. Як не намагались підопічні Віктора Абрамчука переломити хід зустрічі у другому таймі, зробити це їм не вдалося, хоча належне гравцям ФК Рятівник треба віддати, так як вони мали ігрову та територіальну перевагу в кінцівці зустрічі, створювали більше гольових моментів, але захисна тактика Mojo Енергопроф принесла їм першу перемогу над незручним суперником і ще більше загострила боротьбу у Вищій лізі волинського футзалу.

Кращі гравці: Якимчук Олександр - Шевельов Ігор