4: 3

Джафарова О./Голоскоков Д.

Двома поразками розпочав чемпіонат, демидівський “Стир” серед територіального дивізіону. “Фенікс” же розділив свій старт на поразку та перемогу. Поточну гру команди розпочали з намірами на перемогу. Попри більш наполегливі та підготовлені атаки від  Лучан “Стиру” відступати було нікуди, адже групова поразка могла залишити їх після третього туру на глибокому “дні” турнірної таблиці. Отже уже на четвертій хвилині “Стир” отримує хороший шанс відкрити рахунок у грі, вивівши свого нападника віч на віч з воротарем суперника, та брак техніки першого не дозволяє йому зробити бодай удар по воротах. Чого не можна сказати про реалізацію моменту від Василя Пастуха, котрий на 7 хвилині наважується на удар із за меж карного майданчика і рахунок уже на користь його команди. Гол дещо сколихнув “Фенікс” і команда миттєво додає швидкості. Для збиття темпу гри “Стир” на 8 хвилині користається таймаутом. Та це не зовсім не допомагає. На 9 хвилині “Фенікс” отримав право на пробиття штрафного метрів з вісьми, де перший удар нападника приходиться у стійку, а другий просвистів повз з нею. На таку невдачу Сергій Цимбалюк за 5 секунд до завершення тайму подвоює рахунок на користь “Стира”.

Початок другого тайму повністю за “Феніксом”. Зусиллями Сергія Дорецького, Павла Чикалюка, та завдяки автоголу Василя Пастуха до 23 хвилини попереду уже “Фенікс”. Немов повіривши у перемогу, команда збавляє оберти.  “Стир” з  25 хвилини переходить на гру у п’ять польових гравців. І як згодом виявилось небезпідставно. За 58 секунд до кінця гри на табло уже 3:3. А за 32 секунди до фінального свистка “Стир” знову попереду – відзначились відповідно Назар Бондарук та Анатолій Лукащук.
Матч завершується мінімальною та результативною перемогою “Стира” 4:3.
Кращі гравці:  Сергій ЦимбалюкСергій Дорецький