:
4

Леончук Олександр, Котельчук Ігор, Алексюк Радислав

Джафарова О./Журибіда В.

Невдалий старт “БусМаркет” у двох попередніх поєдинках регулярного чемпіонату Волині з футзалу у нинішньому сезоні, зобов’язував підопічних Руслана Корпоша діяти активно з самого початку гри, аби у третьому турі не залишитися з нулями в очковому багажі. ФК “Дежа”  у свою чергу розраховував на чергові три очки, саме стільки у клубу їх було після двох турів. Непоступливість обох суперників саме на початку гри призводила до певного сумбуру та частої втрати м’яча не лише на чужій, а й на своїй половині майданчика. Саме завдяки перехопленню на 6 хвилині “Бусмаркет” організовує очевидну атаку, яка завершується потужним ударом по воротах. Та всю силу удару на себе бере стійка. Практично з цього моменту, номінальні господарі перехоплюють ініціативу, та все частіше дошкуляють воротам суперника. Невдовзі територіальна перевага “ Бусмаркета” втілюється на 9 хвилині забитим голом відзначився – Віталій Палюх. Досить результативного для “Бусмаркета” стала остання хвилина. Коли команди подумки уже готувались йти на перерву, за 40 секунд до завершення тайму, вистрилює Дмитро Феденчук і подвоює рахунок. Та не судилось у цій грі командам йти на перерву і за такого рахунку. Коли час добігав практично до завершення тайму, за 12 секунд Олександр Кірін ще раз “розписується” у воротах “Дежи”.

Перша хвилина другого тайму знову ледь не завершується взяттям воріт. Необережний розіграш у центрі майданчика від “Дежи” ледь знову не обертається голом у їх ворота. І як згодом виявилось, цього вечора “Бусмаркет” було не зупинити. Практично від середньої лінії майданчика на 17 хвилині влучно  пробиває Іван Корчук і рахунок стає 4:0 на користь “Бусмаркет”. А фактор забитих голів за декілька секунд до кінця тайму підтвердився за 30 секунд до завершення гри, Дмитро Феденчук оформлює дубль і встановлює остаточний рахунок 5:0 на користь своєї команди.
Кращі гравці:   Дмитро ФеденчукВолодимир Гура