4: 4

Смолярчук А./Гетьман В.

Поєдинки 4-го туру Суперліги на майданчику арени «Спорт» розпочалися матчем між командами МФК Хорів та Теремно Хліб. До звітної зустрічі команди підійшли з абсолютно різними показниками. Хорівці знаходились на вершині турнірної таблиці і були беззаперечними лідерами, не втративши жодного турнірного очка та маючи в активі три перемоги.  В той час, як теремнівська команда могла тішитись лише однією перемогою та маючи в пасиві дві поразки. З перших хвилин підопічні Віктора Ревка вже традиційно взяли м’яч під контроль та почали закручувати футзальні головоломки для своїх суперників. Вони створили кілька небезпечних моментів, проте розмочити  ворота Дмитра Притулюка в дебюті зустрічі їм не вдалося. Більше того, вже на 4-ій хвилині гравець червоно-жовтих Максим Герасимчук, як «біг з перешкодами», здійснив сольний прохід на правому фланзі, пробігши пів-майданчика та з гострого кута прошив Юрія Колодюка. За кілька хвилин Максим Ядловський чітко розібрався на п’ятачку перед воротами аграріїв і проштовхнув м’яч у сітку. Дуже несподіваний початок зустрічі, а тим більше рахунок у середині першого тайму. Лідери не мали наміру втрачати очки і продовжували надалі володіти територіальною перевагою, але команда пекарів дуже впевнено грала в обороні, чітко виконувала вказівки свого тренера Олександра Антонюка. До перерви зусиллями Олександра Ніколайчука команда МФК Хорів все ж таки скоротила відставання в рахунку. В перерві зустрічі делегат матчу нагородив воротаря теремнівців Тараса Четвержука спеціальним призом, як найкращого гравця Суперліги у 3-му турі. Бурхливо події почали розвиватись з перших хвилин другого тайму. На протязі хвилини команди обмінялись забитими м’ячами, спочатку Михайло Трофімчук з передачі свого кіпера відновив рівновагу у зустрічі. Команда з Теремно розіграла м’яч з центру і зразу створила чудову гольову комбінацію, в кінцівці якої Владислав Гаврилюк замкнув на дальній стійці передачу свого партнера. Хорівці й надалі грали першим номером, раз за разом загострювали біля воріт суперника, пекарі не завжди встигали за своїми опонентами і вже за перші 3 хвилини другого тайму вони заробили 3 фоли. Коли до кінця зустрічі залишалось ще більше, як 8 хвилин на якусь мить не встиг першим до м’яча в центрі майданчика Роман Іваницький та заробив шостий фол своєї команди. Олександр Ніколайчук з дабла зрівняв рахунок. На 26-ій хвилині воротар хорівців вніс до свого активу другий асист чудово вкинувши м’яч на Михайла Трофимчука, і тринадцятка біло-синіх влучає з гострого кута. Здавалось лідери продовжать свою переможну ходу, але з цим був не згідний кращий гравець зустрічі в команді Теремно Хліб Михайло Байбула, який за дві хвилини до кінця матчу чудовим ударом зі штрафного забив шедевральний гол з метрів «15-и», м’яч від поперечки влетів у сітку. Це був останній гол у зустрічі, бойова нічия 4:4 і перша втрата очок лідера Суперліги.

Кращі гравці: Ніколайчук Олександр - Байбула Михайло