5: 3

Корпош М./Гетьман В.

У другій зустрічі Суперліги на паркеті зустрілись команди ЛСТМ та Вокар Ковель, ці дві команди є дуже принциповими суперниками, так як вже багато років ведуть запеклу боротьбу між собою за лідируючі позиції, як у великому футболі, так і на паркеті. Футболісти дуже добре знають можливості один одного, тому ніякої розвідки у поєдинку не було. Ковельчани розпочали грати першим номером, а будівельники старались грати від оборони на контратаках. Вже на 2-ій хвилині Андрій Лукашук з гострого кута зумів знайти шпарину у воротах номінальних господарів. Ще за 5 хвилин після швидкого розіграшу стався прикрий автогол – сильний простріл з лівого флангу атаки, невдало підставлена нога Дмитра Горщарука і другий м’яч у сітці воріт Романа Перлова. Невдалий початок зустрічі для підопічних Тараса Кабанова, а ковельчани не зупинялись на досягнутому і на куражі створювали й надалі небезпечні моменти поблизу воріт ЛСТМ. На 11-ій хвилині матчу дуже багато простору та вільного часу, захисники господарів, дали Дмитру Мякоті і той на відмінно скористався своїм шансом та невідпорно пробив у дальній кут воріт. Досвідчений наставник лстмівців взяв тайм-аут, не знаю про що велась мова під час хвилинної перерви, проте за 2 хвилини після відновлення зустрічі команда з обласного центру здійснила блискавичний камбек, а на табло арени «Спорт» світились дві трійки. Започаткував цей камбек автор автоголу, 21-ий номер лучан чудово пробив низом з дальної дистанції і розмочив ворота Дмитра Дувакіна. Після цього два голи, як під копірку забив Михайло Зайчук – він двічі однаково змістившись на лівому фланзі атаки, хитнувши захисника пробивав з правої точнісінько в дальній кут. На початку другої половини команда ЛСТМ почала діяти другим номером, а ковельчани традиційно вели більш атакувальну гру. Футзалісти з міста залізничників створили кілька небезпечних моментів, спочатку Віталій Романчук вийшов 1 на 1 з кіпером, та Роман Перлов зіграв чітко та надійно в рамці. Згодом Олександр Портянко обіграв воротаря сантехмонтажників, але влучив у стійку. Під час однієї з наступних атак ковельчани задіяли в нападі свого воротаря, але досвідчені гравці луцької команди вдало перехопили м’яч після обрізки гостей і все той же 7-ий номер лстмівців забиває у порожні ворота, оформлює свій хет-трик, та вперше виводить свою команду вперед. Малюнок гри після цього не змінився, підопічні Романа Бірука володіли територіальною перевагою, в кінці зустрічі вони атакували з 5-им польовим, але спритний Олександр Неделюк перехопив м’яч, обробив його та вдруге закотив «select» у порожні ворота. Кінцеві 5:3, чудовий камбек підопічних Ігоря Чорнухи і перша перемога команди ЛСТМ в нинівшній регулярці.

Кращі гравці: Зайчук Михайло - Мякота Дмитро