1: 3

Корпош Марія/Гетьман Василь

Суботній ігровий день завершувався поєдинком Динамо проти Любарта. Команда князів з перших хвилин заволоділа територіальною перевагою та позиційно розхитувала оборонні редути динамівців. В середині тайму дальній удар Олександра Друкачука прошив ворота Дмитра Роюка – м’яч низом влетів у ближній кут. В динамівців запам’яталась небезпечна та швидка контратака, в ході якої Володимир Чайка, не дивлячись на явний фол гравця Любарта в центрі майданчика, розіграв чітку трьохходівку, але Микола Казмірук зі зручної позиції пробив над поперечиною. Червоні нарощували оберти і згодом, після філігранної передачі Олега Фенюка, Назарій Сеник забив другий м’яч у ворота динамівців, сходу влучивши у дальній кут воріт. А коли добігала кінця 14-та хвилина зустрічі шедевральний гол створив Володимр Баденчук, який пройшов з м’ячем півполя, змістився вліво, переферійним зором побачив кіпера суперників, який залишив ворота і стелився в ноги нападнику та майстерно підсік круглястого, влучивши в дальню дев’ятку. За рахунку 3:0 команди пішли відпочивати. Друга половина зустрічі проходила в спокійнішому темпі, князі впевнено контролювали гру так, як рахунок їх влаштовував. Динамівці в свою чергу намагалися змінити перебіг подій, але по справжньому гольових моментів в них було обмаль. Лише на початку другого тайму, найактивніший у складі синіх, Володимир Чайка після передачі Романа Кецинюка розмочив ворота Василя Семенюка. Проте розвинути цей успіх господарям не вдалося. Тяжка, але заслужена перемога Любарта, який після осічки МФК Хорів лише на один бал поступається лідеру у турнурній таблиці, розділяючи друге місце з командою міста Нововолинськ.

Кращі гравці: Чайка Володимир - Баденчук Володимир