3: 4

Глухенька Л./Кравчук І.

Після двох попередніх дуже емоційних та насичених матчів третьої ліги, на майданчику зійшлися колективи Хавест та Новатор. Футзалісти Хавеста вже знаючи результат в попередньому протистоянні між Володимирівкою та Пірванче, були налаштовані змістити новоспеченого лідера ліги ФК Пірванче з першого місця. В свою чергу команда кумів Корпоша та Маціюка, мала свої плани та амбіції, в котрі точно не входила перемога Хавеста. Відразу після старту матчу квартет польових гравців під дерегенством Руслана Корпоша який зайняв місце у воротах кинувся в бій, раз по раз загрожуючи воротам суперника, Хавес в свою чергу дещо здивований таким зухвалим натиском аутсайдера ліги намагався давати достойну відповідь - виходило не дуже... На 5 хвилині матчу кількість моментів переростає в якість Бойко Павло виводить Новатор вперед, а за дві хвилини його тезка з поетично - футбольним прізвищем Шевченко подвоює перевагу Новатора 0:2 попереду команда з Смоляви, Слупачик Віталій на 10 хвилині доводить перевагу до солідних 0:3 для Новатора. Такий хід подій дещо приспав концентрацію новаторіців і навпаки дуже навіть розбудив команду з Підложців а саме Згоранця Богдана який пі завісу тайму зумів скористатися помилкою голкіпера Новатора та дещо скоротити відставання 1:3 з таким рахунком  команди  пішли на перерву.

По переврві,  на майданчику стало ще спекотніше футзалісти Хавеста напевне зрозуміли що втрачати їм нічого притисли суперників до їх воріт, та вже за три хвилини такого штурму зуміли відквитати ще один м'яч, відзначається Згоранець Олександр, здавалось от от і рахунок стане нічийним, проте футзальна фортуна відвернулась від хлопців з Хавеста не вперше і на жаль для них не востаннє в

цьому матчі. Дубровський Сергій в стрімкій контратаці відновлює перевагу  Новатора у два м'ячі йшла, 17 хвилина матчу. Команда з Підложців не стала впадати у відчай, мужньо стараючись відігратись і зачепитися бодай за нічию, на 22 хвилині все той же Згоранець Олександр скорочує відставання до мінімуму. В наступні чотири хвилини йдуть відчайдушній потуги збоку Хавеста в надії на порятунок, і тотальна оборона від Новатора в надії на збереження перемоги. Яким же було розчарування Хавеста коли буквально на останній секунді матчу  м'яч після чудового дальнього удару влітає за комірець голкіперу Новатора, проте суддя не фіксує взяття воріт оскільки в момент коли м'яч перетнув лінію воріт час вже було вичерпано. Розпач та розчарування збоку одних та несамовита радість збоку інших, так завершився даний матч, Новатор здобуває перші три бали в цьому чемпіонаті, ну а Хавест втрачає чудову нагоду на