9: 2

Джафарова О./Голоскоков Д.

До цього матчу «Сенкевичівку» переслідували невдачі, а тому налаштованість здобути перші залікові бали відчувалася ще під час розминки гравців з Горохівського району. В свою чергу ратнівчани за три тури зуміли здобути три різних результати: поразку, перемогу і нічию. Матч розпочався з легкого нокдауну «Сенкевичівці» - вже на першій хвилині рахунок на свою користь відкрили ратнівчани (відзначився Артем Лясковський). Вже за хвилину дубль Артема мав занепокоїти номінальних гостей, а гол Вадима Будянського був, якщо залишатися в термінології бокса важким нокдауном, після котрого спортсмен важко піднімається з рингу. Андрій Савчук продовжив побиття, а за рахунку 4:0 на свою користь ратнівчани дозволили собі дещо розслабитися, заграти розкутіше і дати можливість пограти усім своїм одноклубникам. Ще один гол під завісу тайму від Артема Лясковського остаточно поховав інтригу матчу, і після перепочинку вболівальникам Сенкевичівки залишалося гадати, чи заб’ють їх симпатики бодай гол. Комбінаційна гра практично не вдавалася молодим хлопцям,  а от швидкі контратаки в цілому могли б допомогти «розмочити» рахунок. Але час спливав, а голи продовжували забивати «ратні люди». Але футбольний бог змилостивився таки над гравцями з Сенкевичівки: дубль Дмитра Жука підсолодив гіркоту поразки, хоча загальний рахунок 9:2 на користь номінальних господарів повинен змусити молоду команду поміркувати про більш якісну підготовку.

Кращі гравці: Артем Лясковський – Дмитро Жук