6: 3

Грицюк Юрій

У суботньому поєдинку Ковельський "Вокар" переміг Луцьке "Динамо" Швидким темпом "Вокар" увійшов у гру
таким чином вони змогли з перших хвилин  забити гол автор якого 17 номер  Мороз Петро.
На 8-й хвилині матчу Ковельчани могли б забивати 2 гол але не пощастило удар в штангу. Уже на 14-хвилині 22 номер Івко Олександр забиває 2 гол завдяки швидкій контратаці та чіткому удару по воротах. 1-тайм завершили з рахунком 3:0 хоча на 14:00 хвилині був виконаний штрафний на користь Динамо, але забити гол їм так і не вдалось. Пробиваючи штрафний м'яч влучив в ствір воріт. "Вокар" забиває 3-й гол автор Мякота Дмитро, гол забили завдяки комбінації в 3 та чітким володінням м'ячем пас+удар=гол!
2-тайм розпочинаємо з голу Романчука Віталія, але вже на 18 хвилині Мосіюк Олександр забив перший гол для своєї команди! Завдяки тому що партнер по команді швидко прорвався на сторону суперника обіграв захис та віддав чіткий пас. Рахунок-4:1 Господарі матчу зменшують темп таким чином гості намагаються зрівняти рахунок. Швидким темпом команда гостей вривається на половину господарів та  завдяки обіграшу суперника та підлаштуванням м'яча під удар  7 номер Москвич Роман забиває 2 гол  невдовзі "Динамо" забиває третій гол рахунок уже 4:3 Буде нічия?  Але ні Портянко Олександр забиває 5 гол у зустрічі грандіозні емоції у гравців! Вже на прикінці 2-го тайму господарі прибавили темпу, почали створювати більш небезпечних моментів і це зіграло на користь команди. Івко Олександр відзначився дублем остаточний рахунок матчу 6:3 Вітаємо Ковельчан з перемогою!!!
Кращі гравці: Петро Мороз - Богдан Васильчук