5: 5

Глухенька Ліза/Корпош Руслан

Матч лідерів Другої ліги у п’ятому турі відбувався у вечір суботи, а все завдяки тому, що ФК «Любарт» грав у Кубку України. Незважаючи на пізній час матч очікувався із нетерпінням. Гравці прекрасно знають можливості один одного, адже не один рік пліч-о-пліч виступають у Чемпіонаті Горохівщини з футболу, футзалу та і в обласних змаганнях вже зустрічалися не раз. Своєрідне горохівське дербі розпочалося із притаманною для цього особливостями, швидко, сумбурно та із постійними суперечками з арбітрами по правилах. Добре, що арбітри АМФВ напередодні сезону готувалися та здавали тести, а тому дотримувалися правил бездоганно, чого не скажеш про гравців. Лише за одну третю хвилину Микола Поліщук та двічі Михайло Хомич зуміли тричі засмутити Олександра Шпарука, відправивши суперників у своєрідний нокаут, тобто тайм-аут. Після своєрідного струсу капітаном, на шостій хвилині Сергій Трофимчук скоротив відставання у рахунку – 1:3. Трохи відтіснивши гру від своїх воріт на 13-й хвилині Артем Пашківський чудовим ударом у дев’ятку скорочує відставання до мінімуму, а за хвилину Дмитро Оляницький взагалі нівелює перевагу суперника – 3:3.

Старт другого тайму також видався майже за сценарієм першого: Микола Поліщук знову виводить своїх партнерів уперед 4:3 За «Арсеналом». За хвилину Олександр Корнійчук також потужно приклався по шкіряному із розіграшу ауту та застав зненацька голкіпера – 3:5. Проте трейдери цього разу не чекали третього забитого, а почали відігруватися вже – Сергій Трофимчук потужним ударом знову скоротив відставання у матчі – 4:5. Чорно-білі спробували врятувати матч із п’ятим польовим, проте забити вдалося у грі 4 на 4. Сергій Трофимчук підібрав м’яча та змусив радіти усю команду 5:5. У кінці матчу гравці дали волю емоціям та отримали свої заслужені жовті картки!

Кращі гравці: Сергій Трофимчук – Микола Поліщук