5: 5

Ярмольська Яна/Журибіда Віктор

Чи то незначне хвилювання, чи незібраність та налаштованість на гру проглядається від обох команд. Неточність у передачах відбувається навіть після першого ж дотику до м’яча під час його введення з-за бічної лінії. Здавалось, за такої гри ніщо не віщувало передумовам відкриття рахунку у грі. «Дім Фасадів» не форсував подій на майданчику, а «Мідас» схоже така гра влаштовувала. Так тривало аж до 5 хв, аж тут Любомир Гаврилюк наважується на удар по воротах метрів з десяти. Нескладний, але влучний удар застає зненацька воротаря «фасадівців», і рахунок у грі відкрито. Але свято на вулиці «Мідаса» було недовгим. Уже на 6 хв Іван Бандура відновлює рівновагу. В подальшому більш технічні футзалісти Ігоря Кравчука дозволяють собі комбінації на різні смаки, використовуючи весь майданчик. Та неприємності «Мідасу» це не приносить, адже ударів по воротах практично немає. Натомість швидкі поодинокі атаки «Мідаса» «фасадівці» переривають за рахунок фолів. Чого не можна сказати про атаку «Мідаса», де Любомир Гаврилюк оформлює дубль і знову виводить свою команду вперед. Не відстає під завісу першого тайму від свого візаві по забитих голах Іван Бандура, і за 48 секунд до його кінця рахунок на табло 2:2.

Уже через 30 секунд після початку другого тайму «Мідас» отримує право на пробиття штрафного метрів з десяти прямо проти воріт – сильний удар від нападника просвистів біля стійки воріт. За півтори хвилини «Дім Фасадів» організовує свою атаку, та м’яч пролітає повз стійку на іншій половині майданчика. За рахунок командних дій незначними зусиллями на 19 хв «Дім Фасадів» уже попереду у два м’ячі – відзначились Антон Качина та Богдан Лопоха. Ніщо не віщувало біди для підопічних Ігоря Кравчука, і після обміну голами на 26 хв між Антоном Абрамовим та Іваном Бандурою. Але, як показав цей день, фортуна від «фасадівців» відвернулась саме наприкінці гри. 27 хв та 28 хв за «Мідасом», і на табло результативна нічия 5:5 – дубль у виконанні Владислава Гудза. За 59 секунд до кінця гри воротар «Мідаса» необачно грає рукою за межами власного карного майданчика. Розіграш від «Дому Фасадів» не зовсім вдалий, і рахунок залишається незмінним до фінального свистка. Непередбачувана гольова нічия «фасадівців» у турнірній таблиці пропускає на четверте місце ФК «Мар’янівку».

Кращі гравці: Любомир Гаврилюк - Іван Бандура