1: 1

Джафарова О./Голоскоков Д.

В минулих чемпіонатах ці команди двічі зустрічалися між собою і двічі перемогу святкували представники «розумних магазинів». Розгромів жодного разу не було, а мінімальна перевага в рахунку красномовно свідчила про те, що суперники гідні один одного і на глядачів очікує захоплива непоступлива боротьба. Матч розпочався з певної розвідки, команди шукали свого щастя в позиційних атаках, гра більшою частиною точилася в середині майданчика. Два гострих випади «Клеверу» на протязі одного ігрового відрізку могли би закінчитися взяттям воріт (особливо запам’ятався удар зльоту Олега Войтюка), але майстерно грав воротар «центрових» Богдан Масіч. «Центр» не міг похвалитися якимись більш-менш небезпечними моментами і за нульового нічийного рахунку команди відправилися на перепочинок. Реальний момент для взяття воріт містяни отримали на перших хвилинах другого тайму, але ні Роман Юсюк з компанією, ні Веніамин Кушнірчук особисто не змогли відкрити рахунок. Як і передбачалося гра рівних суперників була сповнена непоступливої боротьби і ціна забитого голу щосекунди зростала, як біткоїн в кращі часи. Можливо дещо більше ігрової ініціативи було за «рітейлерами» , але того дня пробити воротаря Богдана Масіча було практично нереальним завданням. Все вирішилося за три хвилини до кінця матчу: небезпечний карний реалізував Іван Скріпченко – Богдан був безсилим. Шанс відігратися у «центрових» був, але не досить логічно в ситуації, коли потрібно було вдарити, віддав передачу Роман Юсюк. Рятівником матчу став для «Центру» Вадим Поліщук, коли дограв епізод, видряпав м’яча, обіграв опонента, дав пас на дальню, а замкнув передачу Максим Семесюк. Отже бойова результативна нічия 1:1 і змінена статистика у зустрічах цих двох самобутніх клубів.

Кращі гравці: Богдан Масіч – Олег Войтюк