2: 2

Гайда Яна/Голоскоков Дмитро

Минулого сезону «Надія» без проблем «розібралася» зі своїм суперником 3:0. Проте підсилення у «молочників» в період міжсезоння дозволяли сподіватися, що цього разу «легкої прогулянки» у хорівців не буде! І дійсно, «молочники» не соромилися виходити в атаку через грамотну футзальну ротацію, академічно пресингували підопічних Віктора Ревка, концентровано діяли в захисті, а тому слідкувати за перебігом подій було приємно.  В свою чергу не доводилося нарікати і на гравців «Надії» - в їх діях, як завжди, не було місця для бездумних передач в стилі «бей вперед, комбинация прийдёт», футзальний IQ цієї команди ніколи не опускався нижче 120 балів. Саме грамотний розіграш момента дозволив хорів чанам відкрити рахунок – відзначився Антон Гура. Під завісу тайму голом увінчалися і зусилля угринівців, комінацію партнерів по команді замкнув Дмитро Вахмістров. Але «молочникам» не судилося піти на перепочинок за нічийного результату – Антон Гура проявив персональну майстерність і оформив дубль. По перерві «Угринів» намагався тримати високий темп, щоби «перебігати» суперника – у «Надії», як і завжди, лава запасних не вражала довжиною. Шикарний момент зрівняти рахунок мали «молочники» під час виходу сам-на-сам з воротарем Олександра Шавали, але ціною фолу, «гірчичника» і небезпечного карного Павло Плісак, прийомом з арсеналу дзюдо зупинив опонента. Тиск від «Угриніва» на останніх хвилинах вмістив в себе все: відчайдушні удари, швидкі комбінації, і навіть удар «бісиклетою» через себе в ствір воріт (небезпеку ліквідував воротар). А вирішилося все на останніх секундах: коли на табло залишалося лише вісім миттєвостей до кінця матчу шостий фол «Надії» трансформувався в «дабл». Відповідальність взяв на себе Дмитро Вахмістров, і саме він став героєм матчу! Нічия 2:2.

Кращі гравці: Антон Гура – Дмитро Вахмістров