6: 2

Гайда Яна/Тучкевич Андрій

У кінцевому турі регулярки цього року зустрілись колективи з нижньої частини турнірної таблиці, але в минулому турі з однаковим рахунком 4:3 взяли верх над своїми опонентами, господарі набрали перші залікові бали у протистоянні з FC Hawest, а гості обіграли ФК «Юність». Вже з перших секунд поєдинку було видно, що обидві команди розпочали грати у відкритий футзал, і вже на другій хвилині чудову нагоду вивести гостей вперед мав Андрій Карабін, але після його удару «шкіряний» попав у поперечку воріт. На цю атаку господарі відповіли агресивніше, Микола Маціюк сам розпочав атаку та обігравшись з Сергієм Дубровським її і завершив, запаливши на табло 1:0. На досягнутому «чорні» не зупинились та продовжували гнути свою лінію осідаючи на воротах суперника, можна зрозуміти «зелених», адже в них на лаві був лише один запасний гравець. В середині тайму збільшити перевагу своєї команди мали: Сергій Дубровський, але його удар на себе прийняла поперечина, свою «гармату» зарядив Павло Бойко, але надійно зіграв Максим Міщук відвівши небезпеку від власних воріт, а на останній хвилині тайму Крістіан Езугву вийшов віч-на-віч з кіпером, але переграти його так і не зумів. За мінімальної переваги господарів колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з шквалу атак господарів і голи не заставили себе чекати: на пятнадцятій хвилині чудову передачу через весь майданчик видав Микола Маціюк на Сергія Дубровського, який збільшив перевагу своєї команди до двох мячів, а за хвилину «чорні» ще двічі розписались у воротах суперника, відзначитись зуміли Павло Бойко та Олександр Чекус. Після такого «холодного душу» гості відповіли класним ударом у виконанні Дмитра Менделюка, але як у більярді «кулястий» провірив дві стійки воріт та вискочив в поле, але на двадцятій хвилині гості все таки зуміли скоротити рахунок у зустрічі завдяки старанням Володимира Гури 4:1. На тій же хвилині знову гандикап у чотири голи зробив Віталій Слупачик елегантно поклавши гравця та кіпера на «пяту точку» та забив мяч у порожні ворота. Під завісу матчу команди обмінялись голами: на двадцять четвертій хвилині чудову розрізну передачу віддав голкіпер гостей Максим Міщук на Володимира Гуру, який прийняв, розвернувся та шедевральним ударом попав у самісіньку «девятку» вбивши павука, після забитого гості кинули всі сили в атаку почавши грати з пятим польовим і господарі цим скористались на двадцять пятій хвилині Віталій Калюга зловив опонента на обрізці та через весь майданчик забив у пусті, поставивши остаточну крапку у зустрічі. Перемога футзалістів зі Смоляви додала їм три залікові бали у турнірну таблицю та гарний настрій на новорічний перепочинок.

Кращі гравці: Микола Маціюк – Володимир Гура