0: 5

Гайда Яна/Гетьман Василь

из великим ентузіазмом приступила до атакуючих дій, але знову впевнено діяв у воротах досвідчений воротар ветеранів. В свою чергу команда Володимирівки поступово вирівняла гру та вже на 4-ій хв другого тайму чудова діагональ справа від все того ж невтомного Олександра Антонюка і Андрій Главцький оформляє свій дубль у цій зустрічі. Досвідчнені ветерани свідомо почали грати другим номером, даючи можливість респектівцям більше володіти м’ячем. Проте особливої загрози біля воріт гостей не виникало, запам’ятався лише ефектний удар злету з розвороту все того ж 8-го номера номінальних господарів. За 3 хвилини до закінчення зустрічі Андрій Тучкевич взяв тайм-аут і респектівці почали грати з п’ятим польовим, але досвідчена команда «стариків» і в цій ситуації використала помилки своїх молодших візаві і спочатку найкращий гравець матчу додав до своїх 3-ох асистів забитий м’яч, а ще за хвилину знову ж таки пусті ворота вразив Михайло Сомик. Впевнена перемога команди Володимирівки 5:0.

Кращі гравці: Боровський Геннадій - Антонюк