5: 3

Гайда Яна/Гетьман Василь

До звітного матчу команди підійшли з чудовими здобутками ФК Пірванче ще не втратив жодного очка в поточному розіграші і впевнено лідирував, а FC Hawest здобули 3 перемоги при одній поразці, тому в разі перемоги команди з Рівненщини в третій лізі однакову кількість очок після п’яти турів могли мати 3 колективи, так як Володимирівка годиною раніше вже здобула свою четверту перемогу. Зустріч команди розпочали в рівній боротьбі з обопільними швидкими атаками. В середині тайму швидка атака господарів, під час якої м’яч непомітно влучив у руку захиснику біло-зелених, гравці почали апелювати до рефері, але Максим Васільєв дограв епізод до кінця і невідпорно пробив у верхній кут. Після пропущеного м’яча гості заграли активніше і вже за дві хвилини після гарної комбінації Богдан Згоранець точно пробив у ближню дев’ятку Максима Франчука. Ще не відрахувало електронне табло майданчику «Центральний» однієї хвилини другого тайму, як Максим Васільєв оформляє свій дубль, чудовим ударом низом з носка забивши в лівий від воротаря нижній кут воріт. Але розвинути успіх підопічним Ярослава Костюка не вдалося, більше того за декілька хвилин гравець фармацевтів Вадим Остапчук потужним ударом з десяти метрів відновив рівновагу. Поточні лідери першості знову ринулись на ворота гостей і за п’ять хвилин до закінчення матчу Іван Костюк вивів на ударну позицію Андрія Ткачука і найменший «Старий» не схибив. А ще за дві хвилини Тарас Папко обікрав, зігравши на випередження, Назара Юхимюка, вийшов віч-на-віч з Василем Білотілом і забив четвертий гол у ворота Хавесту. Проте команда з Підлозців не припинила боротись і за півтори хвилини до закінчення зустрічі забила курйозний гол з гострого кута після розіграшу кутового, відновивши інтригу. Дуже напружена кінцівка зустрічі, кілька небезпечних моментів біля воріт Максима Франчука, але саме воротар синьо-чорних за одну секунду до закінчення зустрічі, вибивши м’яч влучив у пусті ворота і встановив фінальний рахунок 5:3, залишивши лідера без втрат на екваторі турніру.

Кращі гравці: Васільєв Максим - Костюкевич Сергій