2: 2

Гайда Яна/Гетьман Василь

Обидва колективи розташувались поряд в турнірній таблиці, здобувши по дві перемоги та двічі зазнавши гіркоту поразки, після стартових 4-ох турів. Початок зустрічі був більш-менш рівним, матч проходив в запеклій боротьбі, але справжніх гольових моментів досить довго не виникало. В стані господарів запам’ятались кілька небезпечних ударів з далекої відстані від Володимира Крупніка, проте їм або бракувало влучності або впевнено діяв воротар гостей Михайло Тарасюк. Команда з Рівненщини свої гострі моменти почала створювати вже в другій половині першого тайму, але воротар команди BM Group теж впевнено захищав свої ворота. На 10-ій хвилині чудовий потужний удар вдався Івану Корчуку, але поперечка воріт зіграла за демидівську команду і «select» відлетів у поле, сухі нулі до перерви. Вже на першій хвилині другого тайму «бусмаркетівці» могли вийти вперед, коли партнери знову вивели на ударну позицію Івана Корчука, той сильно пробив, але воротар Стиру встиг зреагувати, а повторний удар від 77-го номера захисники гостей заблокували. Лише на 16-ій хв зустрічі рахунок було відкрито, червоно-чорні дуже багато простору і часу для прийняття рішення дали Левінському Олегу, той пройшов в центр майданчика, вийшов на ударну позицію і потужно пробив «пиром» з далекої відстані, м’яч влучив під поперечку. Господарі відігрались на 20-ій хвилині, після красивої контратаки «3 в 2» Роман Дмоховський замкнув передачу Андрія Каварського. А ще за кілька хвилин в схожому стилі, але ще з ефектнішим завершенням відзначився Дмитро Федончук, який вивів вперед свою команду, піймавши м’яч злету і відправивши його в сітку. Здавалось, що команда з обласного центру здобуде свою третю перемогу в першості, але за хвилину до закінчення зустрічі Анатолій Лукашук також скопіював перший гол своєї команди. П’ятий номер біло-синіх на мить випередив в центрі поля захисника суперників і метрів з 12-ти невідпорно пробив під поперечку. 2:2 бойова нічия і рівні очкові здобутки обох колективів після 5-ти турів.

Кращі гравці: Федончук Дмитро - Лукашук Анатолій