:
3

Журибіда Володимир, Гомон Сергій, Хомич Олена

Ярмольська Яна/Корпош Руслан

Перший матч Різдвяної Коляди 2022, перший матч Нового року, проте команди дисципліновано зібралися раннього суботнього ранку – от яка любов до футзалу! Та і події на полі показували, що команди скучили за грою. Вже до п’ятої хвилини на табло була інтрига: Олександр Лисенко першим зумів відзначитися у новому 2022-му році – 1:0; команда «Духче» налаштувалася і зусиллями Віктора Олінчука та Володимира Чайки перевернула хід гри на свою користь – 1:2. Однак класно розіграний штрафний удар привів дот голу Валентина Обозовського – 2:2. Спрацювала зв’язка тренерського цеху Валентина та Олександра…

Після перерви круглий бігав від одних воріт до інших, постійно перебував в ногах то синіх, то чорно-білих. І першими його у сітку забили саме представники горохівщини – Олександр Корнійчук після отриманої жовтої картки, відстояв свої ворота та вдало реалізував контратаку – 3:2. А згодом Вадим Видихай класно обіграв двох противників та поцілив у дев’ятку воріт молодого голкіпера «Духче» - 4:2. Чорно-білі під завершення матчу спробували врятувати матч із п’ятим польовим, проте успіхом спроба не увінчалася, лише Віктор Олінчук трішки скоротив відставання 4:3 – впевнена перемога представників Ощіва-Терешківців-Вільхівки.

Кращі гравці: Корнійчук Олександр – Запорожець Михайло