2 тур

Різдвяна Коляда, Майданчик ПАРКЕТ
4: 5

Ярмольська Яна/Корпош Руслан

Після поразок у перших матчах обом командам було що доводити собі. Олександр Дубець – не став відкладати голи у довгий ящик та відзначився вже на другій хвилині, чим справив враження на тренера, адже саме перебуває на перегляді у новій команді гравець ФК «Рятівника». Академічно реалізована атака капітана, багаторічного тренера та лідера «Камаза» Олега Юрчука подвоїла рахунок у матчі – 0:2. А на закінчення тайму Олександр Дубець відзначається вдруге точним та красивим ударом – 0:3. Солідний удар по конкурентах. Зі стартом другого тайму чорно-білі кинулися відігратися, проте невдало обрізалися та пропустили вчетверте – Олег Юрчук оформив дубль – 0:4. Чудовий удар зі штрафного вдався «легіонеру» Михайлу Запорожцю – точно у верхній кут 1:4. Гра з п’ятим польовим явно не козир ФК «Духче» - черговий пресинг і Олександр Дубець оформлює хет-трик – 1:5. Проте розхлябаність острожчан привела до трьох голів суперника на останніх хвилинах – Поліщука Євгена, Романа Онищенка та Михайла Запорожця – 4:5. Інтрига відродилася. Матч завершувався під відчайдушні крики Олега Юрчука і на партнерів, і на суперників, і на себе… Непроста перемога «Камаз-Агро».

Кращі гравці: Запорожець Михайло – Дубець Олександр