:
4

Мищук Анатолій, Кірепко Анатолій, Гомон Сергій

Ярмольська Яна/Корпош Руслан

Щоб виходити у головний кубок обом командам треба була перемога. Але «Камаз-Агро» найбільше, адже у «Арсенала» було вже шість очок,  а от у червоно-чорних стартова осічка могла погано закінчитися. До стартового свистка вони були на третій сходинці у турнірній таблиці і могли або очолити турнірну таблицю, або опуститися на її дно. Гра була напруженою та із моментами біля обох воріт, але гол уболівальники побачили лише за 30 секунд до завершення тайму – Дмитрові Перванчуку вдався дивакуватий, проте точний удар у дев’ятку воріт суперника – 1:0.

Після перерви гра ще більше загострилася але голи давалися гравцям важко. На 13-й хвилині Вадим Видихай своїм фірмовим проривом та ударом зрівнює рахунок у матчі – 1:1. Ще один красивий удар вдався Дмитру Перванчуку: на цей раз зі штрафного – точно і потужно – 2:1. Непроста перемога Олега Юрчука і його «Камазу».

Кращі гравці: Перванчук Дмитро – Обозровський Валентин