3 тур

Різдвяна Коляда, Майданчик ПАРКЕТ
5: 1

/Журибіда Віктор

Результат останньої гри групового турніру «Різдвяної Коляди» у дивізіоні «А» міг реально вплинути на розподіл місць для кожної з команд. Навіть після двох поразок команди «Духче» у попередніх турах у разі перемоги над «Олімпією» саме футзалісти «Духче» посідали третю сходинку, а «Олімпія» опускалась на останню. Тож на початку матчу команди демонструють рівну гру з перемінним успіхом відкрити рахунок. Насправді серйозний момент біля воріт «Олімпії» виникає на 3 хв, та удар від нападника «Духче» прийшовся повз ворота. Згодом «Олімпія» організовує свою атаку, яка також не результативна. Спливала середина першого тайму, як Олександру Ткаченку все ж вдається завдати підступного удару, і «Духче» уже попереду. На 6 хв «Олімпія» отримує право на пробиття штрафного удару поблизу воріт суперника. Удар приходиться у стінку, що спричиняє швидку результативну атаку суперника, яка завдяки удару Віктора Олінчука увінчалась успіхом. Згодом 8 хв приносить дубль Олександру Ткаченку, і на перерву команди йдуть за рахунку 3:0 на користь «Духче».

Зробивши серйозну заявку на перемогу у першому таймі, футзалісти «Духче» не поспішають форсувати події у другому. Грають впевнено, переважно на утримання результату за рахунок комбінаційних дій. Такі комбінації приносять ще два голи для «Духче» - голи на рахунку Вадима Мойсеєва та Віктора Олінчука. А гол престижу від Владислава Оліщука лише встановлює остаточний результат 5:1 на користь «Духче».

Кращі гравці: «Духче» - Віктор Олінчук, «Олімпія» - Василь Королюк