2 тур

Різдвяна Коляда, Майданчик ПАРКЕТ
4: 1

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Невдахи першого туру групи «В» стараються реабілітуватись перед своїми уболівальниками у другому. Відкритий футзал організовують обидві команди без оглядки на захист власних воріт. Схоже, краще це вдається «Нерісу», який уже на 2 хв повів у рахунку, завдяки голу Богдана Гринчука «Неріс» попереду 1:0. На 4 хв «Забороль» відповідає своїми атаками, та вдалий вибір позицій у захисті від «Неріса» не дозволяє м’ячу долетіти до воріт. Практично вийшовши віч-на-віч з воротарем суперника, «Забороль» марнує ще один шанс зрівняти рахунок на 5 хв. А за три хвилини до завершення таймусвої атаки «Забороль» підсилює ще й п'ятим польовим, і, здавалось, м'яч ось ось затріпотить у воротах суперника. Та за 45 секунд черговий удар на себе приймає стійка, яка і організовує контрвипад для «Неріса», котрий за 21 секунду до завершення тайму переростає у гол. В пусті ворота м’яч направляє Богдан Гринчук.

Другий тайм «Забороль» продовжує грати у п’ять польових. Їх територіальна перевага стає ще більш помітною, але забитих голів глядачі не наблюдають аж до 18 хв. Захопившись черговою комбінацією, футзалісти «Забороля» втрачають м’яч біля карного майданчика суперника, який організовує свою трьохходівку, і рахунок уже 3:0 на користь «Неріса» - відзначився Сергій Акінін. Як згодом виявилось, це була сама результативна хвилина у грі. Обмінялись голами на цій же хвилині Вадим Симонович та Богдан Гринчук, які і встановили остаточний результат 4:1 на користь «Неріс-Авангарда».

Кращі гравці: Богдан Гринчук - Петро Шелест