3 тур

Різдвяна Коляда, Майданчик ПАРКЕТ
5: 2

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Після двох стартових поразок на перших хвилинах «Забороль» домінує над непереможним «Атлетіком». На 2 хв та 3 хв «Забороль» отримує право на пробиття штрафних. Як і в першому, так і другому випадках воротар «Атлетіка» на висоті. Згодом до п’ятої хвилини до свого пасиву «Атлетік» записує ще три фоли, і «Забороль» отримує право на пробиття дабл-пенальті, який вдало реалізовує Петро Шелест. 8 хв знову за футзалістами Луцького району. Завдяки голу Вадима Симоновича його команда уже попереду 2:0. Досить пам’ятною для «Атлетіка» залишилась остання хвилина першого тайму. Спочатку за 45 секунд до його завершення Олександр Халик не реалізовує 6-метровий удар, а за 38 секунд до кінця Михайло Вітерук все ж скорочує рахунок у грі.

Зовсім іншу гру демонструє «Атлетік» у другому таймі. Завдяки своїм переміщенням футзалісти з Млинова все частіше і частіше заставляють помилятись захист суперника, часто і порушувати правила гри. Уже на 14 хв Микола Коляда зрівнює рахунок. Не зайвим був для «Атлетіка» і тайм-аут на 16 хв. Практично після його завершення на 17 хв відзначається Назар Приходько, і попереду уже «Атлетік». На 19 хв за чисельної більшості «Атлетік» закріплює свою перевагу до двох м’ячів – знову відзначається Микола Коляда. Не залишилась без голу і остання хвилина – за 22 секунди до сирени гол на рахунку Едуарда Хрипи. Вольова перемога «Атлетіка» 5:2 закріплює їх на першому місці у групі перед стиковими іграми наступного дня.

Кращі гравці: Микола Коляда - Вадим Симонович