3 тур

Різдвяна Коляда, Майданчик ПАРКЕТ
5: 5

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Практично з першої хвилини «Галицька Здоба» грає у відкритий футзал у п’ять польових гравців. 4 хв та 5 хв повністю виправдовують такий крок, і завдяки голам Андрія Коваля та Нікіти Єфімова львів’яни повели 2:0. В цілому у першому таймі проглядається беззаперечна територіальна перевага галичан. Навіть перехоплюючи м’яч, «Нерісу» не вдається не лише організувати свою атаку, а навіть завдати бодай удар по пустих воротах. До ударів справа не доходить, в першу чергу, завдяки миттєвому пресингу з боку львів’ян. Більше того за 34 секунди до завершення першого тайму «Здоба» доводить свою перевагу до 3:0  - дубль за Андрієм Ковалем.

Повіривши в те, що такий перебіг подій забезпечує галичанам друге місце у групі, другий тайм вони розпочинають досить безвідповідально.  Немає того пресингу, і взагалі втрата концентрації над суперником дозволяє «Нерісу» раз по раз направляти м’яч у пусті ворота галичан. І 17 хв на табло уже фіксує рахунок 3:5 на користь «Неріса». За цей період встигли відзначитись двічі Богдан Гринчук, один раз – Максим Крам та ще двічі Дмитро Дігалевич. Такий перебіг подій знову сколихнув футзалістів з Галичини, котрі і вважались фаворитами матчу. І врятувати їм гру вдалось. 18 хв за Андрієм Ковалем, а 19 хв за Сергієм Тригубцем. Результативна та тривожна нічия для «Здоби» залишає їх на другій позиції у групі лише за додатковими показниками. «Неріс» - третій.

Кращі гравці: Андрій Коваль - Дмитро Дігалевич