1 тур

Різдвяна Коляда, Майданчик ПАРКЕТ
1: 0

Джафарова О./ Журибіда В.

Стартові хвилини якоїсь переваги жодній з команд не надають. «Акцент» ретельно готує свої атаки на свої половині майданчика, «Прип’ять» у цей час вибудовує свій захист. Уже на 2 хв на перехваті м’яча від суперника свою атаку організовує «Прип’ять», та завершальний удар прийшовся повз ворота. На 4 хв затяжна атака від футзалістів з Любешова завершується трьома ударами поспіль по воротах, реакція воротаря суперника бездоганна. В цілому перший тайм і пройшов у затяжних атаках «Акцента» та швидких контрвипадах «Прип’яті». Але реальної загрози воротам у першому таймі команди так і не створили.

Малюнок гри у другому таймі не міняється. Чергову карусель «Акцент» закручує на 13 хв, справа навіть доходить до прицільного удару по воротах, але м’яч просвистів поруч із стійкою. На 16 хв для перепочинку «Прип’ять» бере тайм-аут, та перепочинком користається і «Акцент». Друге дихання після короткої паузи відкривається у підопічних Олександра Антонюка, і чергова атака миттєво завершується голом – відзначається Денис Шворак. Кінцівка ж гри дещо за футзалістами з Любешова. Але територіальну перевагу у забитий гол матеріалізувати їм не вдалось. Мінімальна перевага «Акцента» 1:0 у стартовому матчі «Різдвяної Коляди».

Кращі гравці:  Денис Шворак - Олександр Крисько