1 тур

Різдвяна Коляда, Майданчик ПАРКЕТ
3: 3

Гайда Я./ Лисиця Н.

Початок турнірного шляху виявився більш вдалим для більш досвідченого «Комфорт-Сервісу. Воно й не дивно, адже у їх складі виступало більш ніж достатньо гравців з досвідом у найвищих дивізіонах. Вже на третій хвилині Сергій Степанюк схилив шальки терезів на користь рівнян. Проте, відносно «молоде» «Пірванче» не розгубилося та до кінця тайму Зусиллями Антона Рудика рахунок зрівняло.

Середина та кінцівка другої половини зустрічі виявилися насиченими на події: Cергій Степанюк вивів свою команду вперед, тим самим оформивши дубль, але номінальні господарі блискавично вистрелили «дуплетом». Це Дмитро Олійник та Максим Васільєв не тільки зрівняли рахунок, а й наблизили свою дружину до перемоги.

І, здавалося б, «Пірванче» втримало свою перевагу якби не одне «але». Антон Рудик отримав попередження, яке виявилося для нього роковим. Рівняни вміло розіграли «зайвого» гравця та звели матч до бойової нічих – 3:3.

Кращі гравці: Рудик Антон – Степанюк Сергій