9: 3

Корпош Марія/Гетьман Василь

В останній півфінальній зустрічі «Різдвяної коляди 2022» у матчі за вихід до головного фіналу турніру і завоювання кубка Діда Мороза зустрілись представник 2-ої ліги амбітний млинівський Атлетік та беззаперечний лідер  3-ої ліги ФК Пірванче. Команда з Рівненщини, підсилена цілим рядом виконавців з Суперліги, з перших хвилин зустрічі почала діяти першим номером, але молоді футзалісти команди Ярослава Костюка були не згідні з таким перебігом зустрічі і почали чинити гідний опір досвідченішим опонентам. Ціна зустрічі була дуже високою, тому на майданчику точилась дуже вперта та жорстка боротьба, гравці обох команди не жаліли ні себе ні суперника, ніхто не хотів прибирати ноги в жорстких стиках, а тому було багато роботи в арбітрів зустрічі. Господарі вже до середини тайму двічі засмутили голкіпера синіх, відзначились Віталій Богданов та Андрій Приходько. Проте Артем Халімончук знову відновив інтригу в зустрічі, але часом не виправдані фоли команди з Горохівщини призвели до дабл-пенальті на 11-ій хв, який успішно реалізував хорівець Олександр Ніколайчук. А на останніх секундах Едуард Хрипа збільшив перевагу своєї команди до трьох м’ячів. В другому таймі матч продовжувався в схожому стилі, досвідченіші атлетіки контролювали гру, а молоді горохівчани, як не намагались щось виправити – все ж досягти бажаного перелому в грі їм не вдалося, так як у відповідальний момент не витримали нерви в їх капітана Івана Костюка, який отримав друге попередження в зустрічі за спори з арбітром і був вилучений з майданчика. В чисельній перевазі млинівці збільшили розрив у рахунку у свою користь і впевнено довели зустріч до розгромної перемоги, але слід відзначити впертість гостей, адже саме їх гравець Максим Васільєв встановив кінцевий рахунок у матчі 9:3 забивши м’яч за кілька секунд до завершення зустрічі.

Кращі гравці: Приходько Андрій - Максим Васільєв