33: 34

Корпош Марія/Гетьман Василь

У фіналі за кубок Сніговика зійшлись два колективи з Луцького району. В той час, коли команда з Маяків вийшла до втішного фіналу, здолавши добре знайомий їм колектив любешівської Прип’яті, то АСК Забороль, не зважаючи  на  3 поразки в суботу, в півфіналі  впевнено здолав  лідера першої ліги ФК Акцент. Зустріч розпочалася з позиційних атак лідера п’ятої ліги регулярки, так як заборольці задля територіальної переваги дуже часто використовували 5-го польового – в якості граючого кіпера до атак підключався досвідчений Віктор Воробей, який вдало корегував атакувальні дії своєї команди. Проте єдиний м’яч в першій половині зустрічі виявився досить курйозним, після простого прострілу з правого флангу м’яч рикошетом від захисника господарів влетів в ворота. Вже на першій хвилині другого тайму заборольці збільшили свою перевагу, але це розізлило олімпійців, які явно проснулись після другого пропущеного і перехопили ігрову ініціативу. В середині тайму їм вдалось забити один м’яч у відповідь, але справжні гольові гойдалки тривали до останніх секунд зустрічі, де завдяки дублю Дмитра Кислюка, який встановив кінцеві 3:3 на табло, Олімпія отримала шанс в післяматчевій лотереї. Обидві команди вдало використали по 3 спроби, але в 4-ий удар з позначки Юрія Ліщука прийшовся в штангу, а 4-ий удар заборольчанина Володимира Білоуса був точним і приніс довгоочікуваний кубок Сніговика в скарбничку АСК Забороль.

Кращі гравці: Кислюк Дмитро - Воробей Віктор