6: 3

Корпош Марія/Гетьман Василь

В другому за вагою фінальному протистоянні на паркеті зійшлися досвідчений колектив Галицької здоби та команда Духче з Боратина, підсилена кількома виконавцями Суперліги. Більш зіграна та збалансована команда зі Львова одразу заволоділа ігровою ініціативою і вже на 3-ій хв після потужного удару Володимира Бобилєва рахунок був відкритий. Проте з часом гра вирівнялась, команда з Волині теж почала створювати непогані моменти, але довгий час забитих м’ячів більше не було, лише на 9-ій хв цікавий розіграш господарів з підключенням п’ятого гравця завершився чудовим пасом Дмитра Дзюби на Павла Стегніцького, який не схибив з близької відстані. По перерві гості розпочали активніше, адже знали ціною перемоги в зустрічі буде здобуття кубку Снігуроньки, особливою активністю у складі чорних відзначались суперлігівськи легіонери Михайло Запорожець та Володимир Чайка, саме останній невідпорним ударом здалеку скоротив відставання до мінімуму, а ще за 2 хв команди обмінялись забитими м’ячами.

Та все ж після того, як Сергій Тригубець взяв тайм-аут для своєї команди галичани впродовж наступних 3-ох хв довели рахунок до розгромних 6:2. Особливо ефектним був 5-ий м’яч львів’ян, забитий граючим тренером зі своєї половини в порожні ворота, коли боратинці також почали грати, підключаючи до атаки 5-го польового. Також треба віддати належне гостям, які боролись до кінця і за хвилину до завершення матчу зуміли відквитати 1 м’яч. В підсумку впевнена та заслужена перемога колективу зі Львова і втішний кубок Снігуроньки помандрував до галичан.

Кращі гравці: Тригубець Сергій  - Чайка Володимир