1: 3

Корпош Марія/Гетьман Василь

У головному фіналі «Різдвяної коляди 2022» зійшлися наддосвідчені футзалісти Комфорт-Сервісу та непереможна команда на цьогорічному турнірі Атлетік Млинів. Підсилений волинськими князями колектив з Рівного намагався з перших хвилин взяти контроль за грою в свої руки, але їх земляки з Млинова, окрилені попередніми звитягами, серед яких виділяється вікторія над Галицькою здобою, дуже впевнено будували захисні редути і раз за разом створювали гострі моменти біля воріт номінальних господарів, проте тривалий час матч був сухим і все ж за хвилину до перерви Віталій Богданов відкрив рахунок у зустрічі. Більшу частину другого тайму синьо-чорні грали з 5-им польовим, в ролі атакувального джокера виступав любартівець Володимир Баденчук, проте якісь дива майстерності у рамці зелено-білих демонстрував лстмівець Роман Перлов, який лише одного разу не зміг виручити свою команду після невідпорного удару низом у дальній кут Максима Новосада. Після того, як рахунок зрівнявся, на майданчику закипіли справжні футзальні пристрасті, нерви та жорстка боротьба на кожному метрі, через що в кінцівці зустрічі арбітри раз за разом діставали картки, попереджаючи гравців обох команд, а автор голу в ворота млинівців за дві хвилини після свого успіху був вилученим за грубу гру проти суперника. Все йшло до післяматчевої лотереї, але за півтори хвилини до кінця зустрічі автор голу у ворота комфортівців відзначився вдруге, а ще через декілька секунд після невдалого розіграшу штрафного команди з обласного центру, м’яч рикошетом від його ноги покотився через весь майданчик та влучив у стійку, але Віталій не виключився з ігрового епізоду, пробігши весь майданчик добив круглястого у порожні ворота, оформивши в підсумку свій хет-трик. Тяжка, проте заслужена перемога 3:1 для команди з райцентру Рівненської області.

По закінченню зустрічі Руслан Корпош нагородив індивідуальними призами кращих гравців турніру, а саме найкращим бомбардиром цьогоріч став Сергій Степанюк з Комфорт-Сервісу, а приз найкращого воротаря турніру було вручено Роману Перлову з Атлетіка. Ну і найпрестижніший кубок Діда Мороза поїхав до Млинова. «Різдвяна коляда 2022» вдалась на славу, до нових зустрічей у 2023 році.

Кращі гравці: Богданов Віталій - Баденчук Володимир