3+: --3

Кобеляцький Юрій/Корпош Руслан

Різдвяний матч у Нововолинську викликав ажіотаж у місцевих уболівальників. До всього команди вже знали результати усіх інших поєдинкв та мали свої плани і на цей матч і на сезон. Зважаючи на зменшені розміри майданчику, гра розпочалася доволі швидко та багато на події. Вже на другій хвилині удар з ауту у гол перетворив Станіслав Крістін – 0:1. За хвилину кращий бомбардир Суперліги АМФВ Богдан Гладун перетворив у 0:2. Такий спурт гостей нарешті розбудив господарів майданчику і вони почали повертатися у гру після своєрідного нокдауну. Аути у цьому матчі несли просто катастрофічно небезпечний характер. Так все на тій же третій хвилині Андрій Никитюк зумів пробити Максима Франчука завдяки рикошету – 1:2. Червоно чорні не збавляли обертів і хороший вихід віч-на-віч Богдан Гладун не змарнував – 1:3. І все таки у цих безперервних атаках найбільше було роботи у захисників та голкіперів. Так на останніх хвилинах тайму фол біля воріт «Куража» Максим Омелян перетворив у гол і на табло засвітилися 2:3. Свято для численних глядачів пішло на перерву, а на майданчику свою майстерність демонстрували місцеві вихованки танцювального колективу. Видно, що всі готувалися до першого офіційного поєдинку у новому році. Буквально зі стартом другого тайму повторився сценарій першого – Станіслав Крістін зі своєї вбивчої лівої знову збільшує гандикап червоно-чорних 2:4. Динаміка гри стала настільки високою, що і арбітри десь не встигали фіксувати, наприклад епізод із потраплянням круглого у руку захисника зелених. Проте незафіксований фол привів до нервового зриву на лавці гостей, що можна сказати, і послужило відправною точкою у матчі… Тиск на арбітрів, який вони чинили вилився їм «боком»: вже за мить Андрій Никитюк з другої спроби забиває лучанам – 3:4, а згодом не розібравшись при кутовому Михайло Соколян зрівнює рахунок у матчі – 4:4. Доволі спірний епізод, арбітр свиснув разом із вводом м’яча, проте завжди тренери  кажуть, що треба грати до кінця. На 20-й хвилині Юрій Кошелинський поборовся за м1яч до кінця і з гострого кута вперше вивів ТТІ вперед 5:4. «Куражу» вдалося відійти від шоку та налагодити гру: Станіслав Крістін з пасу прихованого лідера Олександра Повідзьона оформлює хет-трик на 22-й хвилині – 5:5. За хвилину Роман Романюк втік на побачення із голкіпером та зумів його переграти 6:5. І тут гравці «Куражу» почали шукати винних у всіх: арбітрах, організаторах, представниках… забувши про гру. А тут ще й Роман Романюк зумів замкнути на дальній стійці простріл з чергового ауту – 7:5. Гра з п’ятим польових результату не дала, а от підвищена емоційність, на жаль, дала негативний вплив. У рядовому епізоді трохи несправедливе вилучення отримав один з лідерів гостей Богдан Гладун. У ситуації і арбітри трохи не розібрався, і гравцеві не личила його поведінка, проте була показана друга жовта картка.  Ще трохи покатавши м’яча, до взяття воріт діло не дійшло, а за хвилину тридцять до кінця Ігор Гладун звів команду з поля та поїхав додому. А дарма, цього вечора «Кураж» виглядав краще та міг досягнути позитивного результату. А так долю матчу буде вирішувати КДК.

Кращі гравці матчу: Никитюк Андрій – Крістін Станіслав