6: 2

Журибіда Віктор/Корпош Руслан

У розрізі турнірних розкладів (команди займали шосте та сьоме місце відповідно) обом колективам потрібні були очки аби закріпитися у чільній вісімці. Шість балів «Духче Б» проти чотирьох мідасівських, важко вистражданих. Гра розпочалася практично без розвідки – Любомир Гаврилюк вдало завершив прострі партнера на дальній стійці – 0:1. Гості і продовжили нагнітати ситуацію на майданчику раз по раз доводячи круглого до небезпеки біля воріт суперника. У одній із атак «Духче», голкіпер «Мідасу» махнув повз круглого, якого з лінії воріт виніс Антон Абрамов, проте Олександр Приймачок таки вколотив шкіряного у сітку з другої спроби – 1:1. Потуги обох команд змінити рахунок до перерви успіхами не увінчалися. Після перерви градус гри зріс… Після змарнованих декілька моментів біля чужих воріт гравці «Мідасу» поцілили у свої – захисник хотів витикнути шкіряного з під ніг нападника, але поцілив у власні ворота – 2:1. Невезіння у цьому матчі для фіолетових продовжилося і надалі:знову нереалізовані моменти біля чужих воріт, і черговий автогол у свої… 3:1. Гра з п’ятим польовим дала свої плоди – Микола Микитюк таки змусив круглого перетнути лінію воріт «Духче» - 3:2.  Вдале перехоплення м’яча і Вадим Мойсеєв зумів вразити порожні ворота, а на останній хвилині Олександр Ткаченко оформив дубль – 6:2.

Унікальна ситуація – мідасівці забили чотири голи і програли матч 2:6. Горе для одних і радість для інших.

Кращі гравці: Гуменюк Владислав – Гаврилюк Любомир