3: 3

Корпош Марія/Гетьман Василь

Це була лише друга зустріч суперників в регулярних чемпіонатах області під егідою АМФВ. Вперше суперники зустрічалися в грудні 2020 року, і в тому матчі команда Агромат виявилась сильнішою, перемігши своїх суперників з рахунком 4:2. Номінальні гості активніше розпочали й звітну зустріч, вони більше атакували, більше тримали м’яч, захисники Рятівника не завжди встигали за своїми опонентами і вже на перших хвилинах заробили 2 необов’язкові фоли. Проте вже в першій своїй гострій атаці господарі змусили лише ціною фола в своєму карному майданчику нейтралізувати активного Олександра Якимчука, за що було призначено пенальті, яке сам потерпілий чітко реалізував. І все ж за кілька хвилин агроматівець Денис Козловський незручним, для воротаря Рятівника Олександра Луця, ударом низом зрівнює рахунок. На перерву суперники пішли за переваги синьо-білих, так як за півтори хвилини до закінчення першого тайму гарна трьохходівка вдалась господарям і в її ендшпілі все той же 90-ий номер чітко замкнув на дальній стійці передачу Вадима Дубця. По перерві, фактично в першій небезпечній атаці, Максим Бондаренко вдало відгукнувся на передачу свого товариша і проштовхнув м’яч повз кіпера. В середині другого тайму після розіграшу штрафного удару Максим Сасовський вперше у матчі виводить вперед свою команду – м’яч зрикошетивши від ноги захисника влетів в нижній кут воріт. За 3 хв до закінчення зустрічі гості могли збільшити свою перевагу, але не реалізували досить перспективний гольовий момент, натомість рятівники в своїй атаці чітко скористались шансом, і Олександр Якимчук оформляє хет-трик, чим встановлює нічийний рахунок 3:3, який вже не змінювався до кінця зустрічі. Бойова нічия гідних суперників.

Кращі гравці: Якимчук Олександр - Козловський Денис