3: 4

Корпош Марія/Гетьман Василь

Щойно розпочалась зустріч між командами MOJO Енергопроф та Торпедо, як непересічному вболівальнику кинулась в очі потужна лава запасних команди з Копачівки, в той час, як в луцькому колективі на початку зустрічі була лише 1 заміна, але на щастя на паркеті все вирішується в рівних складах 5х5. Підопічні Анатолія Міщука одразу пішли вперед, створювали багато моментів, але їх підводила реалізація. Лише всередині тайму після розіграшу штрафного удару Дмитро Мельниченко вдало підставив ногу і розпечатав ворота Романа Братчика. Але на 11-ій хв після гарної атаки господарів Віталію Шафранюку залишилось завести м’яч вже в порожні ворота. Після забитого м’яча перевага перейшла до господарів, за якихось 2 хв вони створили кілька небезпечних гольових моментів і лише ефектні сейви Владислава Хом’яка спасли копачівців від пропущених голів, а ще за якусь хвилину не менш ефектним сейвам аплодували вболівальники на трибунах для його візаві в протилежних воротах. Дуже активна кінцівка першого тайму в виконанні двох колективів дозволила суперникам забити ще по м’ячу у сітку воріт одне одному. Нічия 2:2 до перерви. По перерві торпедівці повторюють дебют першого тайму і вже за перші хвилини створюють декілька гольових ситуацій, і зрештою їх «вісімка» оформляє дубль в зустрічі і втретє виводить вперед свою команду. Проте дуже швидко лідер і найактивніший гравець у складі моджівців Ігор Шевельов потужним ударом втретє зрівнює рахунок у матчі. І все ж у кінцівці зустрічі господарям було важко стримувати атакувальні дії копачівців, що зрештою вилилось у пропущений м’яч – це Дмитро Рожко на 27-ій хв, зігравши на випередження проштовхнув select у сітку після передачі Сергія Віхрука. Цей гол виявився переможним, торпедівці здобули 3 очки і ще більше закрутили інтригу на верху турнірної таблиці вищої ліги.

Кращі гравці: Шевельов Ігор - Мельниченко Дмитро