10: 4

Корпош Марія/Гетьман Василь

Шостий тур серед команд вищої ліги завершував поєдинок між командами, які ведуть боротьбу не лише за медалі, а й за чемпіонство. Але цим і відрізняються ігри, які проходять після новорічно-різдвяних свят, в той час коли команда з Олики розпочала зустріч в добре укомплектованому бойовому складі, то багато хто з «кумів» залишився за святковими столами. Вже на 2-ій хв зустрічі Андрій Брись технічно прокинув м’яч повз воротаря гостей та відкрив рахунок. Молоді будівельники продовжували атакувати, вони підтримували високий темп і на 6-ій хв матчу Тимофій Денисюк не зручно для запасного кіпера зелених Олександра Ганіговського пробив низом і м’яч від ноги останнього вдруге опинився в сітці воріт. Лише після цього лідери вищого дивізіону включились в справжню боротьбу та почали створювати свої гольові моменти. Невдовзі Андрій Скакун чітко замкнув вивірену передачу Ігоря Блажиєвського. Ще за якусь хвилину «куми» створили небезпечний епізод в карному майданчику рівненчан, але виключились з боротьби, чекаючи на свисток рефері, який на жаль для них так і не пролунав. Господарі провели швидку контратаку, першим пасом відрізали захист суперників, на долю секунди не встиг з підкатом на виході воротар гостей і Олег Шахраюк забиває фактично в порожні ворота. За 3 хв до перерви Максим Дзекан, а згодом і Олександр Зингель доводять рахунок до 5:1 – досить несподіваний підсумок першого тайму. Щойно розпочався другий тайм, як Олег Шахраюк оформляє дубль, після чого Кум і Ко починають грати з 5-им польовим, але ще за хвилину їх за помилку в нападі наказує Андрій Брись, який теж оформляє дубль, робить рахунок 7:1, фактично знявши питання про переможця зустрічі. Проте за якусь мить кумівець Андрій Скакун теж оформляє дубль, забивши м’яч у ворота Ігоря Неділька, а ще за кілька хвилин на м’яч будівельників відповів своїм дублем Віталій Завіруха. Рахунок став 8:4, а попереду ще було більше семи хвилин ігрового часу. Команді Кум і Ко нічого не залишалось, як шукати щастя в позиційних атаках з 5-им польовим, а тому оличани в своїх контратаках мали багато вільних зон і згодом, спочатку Тимофій Денисюк, а потім і Олег Шахраюк оформляють свої хет-трики в цій зустрічі і засвічують на табло кінцеві 10:4 на користь підопічних Руслана Корпоша.

Кращі гравці: Олег Шахраюк - Андрій Скакун