3: 1

Орлов В. / Притулюк Д.

Боротьба за призові місця у Четвертій лізі точилась між «Лучеськом» та «Бережанкою». Два рівних та сильних колективи боролись за кожен сантиметр майданчика. За хвилину до закінчення першого періоду зустрічі Костянтин Добровольський  зумів замкнути передачу колеги по команді та вивести «Бережанку» вперед. По перерві синьо-білі почали атакувати з ще більшим інтузіазмом адже їм потрібно було відігратись, що і зробив Вадим Корень.

За кілька хвилин після першого м’яча у ворота команди у бордовій формі Назар Бойко з «Лучеська» зумів навіть вивести своїх колег вперед. Тепер уже Горохівському колективу потрібно було відігруватись і вони пішли з п’ятим, але у відповідь Іван Богута перехопив круглого в центрі поля та відправив у порожні ворота суперника.

У підсумку 3:1 на користь «Лучеська» та третє місце в Регулярці за один тур до закінчення.