2: 4

Глухенька Ліза/Журибіда Віктор

Перед шостим туром п’яте місце господарів та восьме місце гостей розділяє лише одне очко. Тож практично сусіди по турнірці прагнули перемоги один над одним, що значно покращило б їх шанси на один з п’єдесталів пошани. За активної підтримки свого наставника «БусМаркет» обирає тактику пресингу з самого початку гри. Свої «гармати» підопічні Руслана Корпоша застосовують з різних позицій та відстані. Лише чудова реакція воротаря «Респекта-2» залишає його ворота сухими після удару нападника суперників метрів з десяти. М’яч летить у дальній нижній кут, а дотик пальців воротаря переводить його на кутовий. Тож до середини першого тайму навіть технічним та вправним футзалістам «Респекта» непереливки. Свідченням того є п’ята хвилина, де «БусМаркет» тричі поспіль подає кутовий, а суперник лише відбивається. З середини тайму швидкості тільки не спадають, а й зростають. Чергову нагоду вийти вперед маркетологи втрачають на 7 хв, тут не допомагає навіть вихід віч-на-віч з воротарем. А як зазвичай буває, не забиваєш ти, забивають тобі, і на 8 хв «Респект-2» уже попереду – відзначається Дмитро Боровський, а його дубль на 10 хв ще більше засмучує підопічних Руслана Корпоша, і його команда уже «горить» з рахунком 0:2. Щоправда за 18 секунд до завершення першого тайму Роман Дмоховський вселяє надію на врятування матчу, і на перерву команди йдуть за рахунку 1:2 на користь «Респекта-2».

Другий тайм «БусМаркет» знову розпочинає в атаках. А 19 хв взагалі свідчить про наміри господарів не лише на нічию, а й на перемогу. Завдяки відмінній трьохходівці Олексій Кірін зрівню рахунок у грі. Та не встигли його партнери по команді до кінця порадіти за гол, як після розіграшу з центра майданчика Ілля Приходько знову виводить «Респект-2» вперед. А згодом на 20 хв Генадій Боровський закріплює перевагу підопічних Андрія Тучкевича до двох м’ячів і встановлює остаточний рахунок у грі 2:4 на користь «Респекта-2».

Кращі гравці: Андрій Каварський - Генадій Боровський