2: 7

Глухенька Ліза/Журибіда Віктор

Незважаючи на те, що у звітній грі зустрілися не лише сусіди по турнірній таблиці, а ще і лідери, де “Хавест” посідає третю сходинку, а “Володимирівка” – другу, у звітній грі фаворитом все ж вважалися номінальній гості. Не відкладаючи успіх своєї команди у “довгий ящик” Сергій Чемерис уже на 29 секунді відкриває рахунок у грі. Згодом, провівши на майданчику, ще майже три хвилини, перша четвірка Володимирівки закріпила перевагу до двох голів -  сталось це завдяки голу Михайла Сомика. Щойно на майданчик вийшла заміна успішним ветеранам, як “Хавест” організовує свою атаку, та удар прийшовся значно вище воріт. Тож як показала гра, друга четвірка гостей дещо послабила їх “атакуючий пил” і цим миттєво користається суперник, який раз пораз робить свої “вилазки” до воріт суперника. Невдовзі одна з таких атак переростає у забитий гол – за “Хавест” забиває Ігор Білітюк. Та це не сильно засмучує, “Володимирівку”. На майданчику знову справжні, віртуози різноманітних комбінацій та “приборкувачі” кулястого. Цікавий розіграш штрафного від “Володимирівки” на 9 хвилині і гол на рахунку Андрія Шевчука. А 10 хвилина стає щасливою для Леоніда Чабана і на перерву команди йдуть за рахунку 4:1 на користь  “Володимирівки”.
Другий тайм “Хавест” вирішує грати у “ВА-БАНК” з п’ятьма половинами гравцями. Це лише на руку супернику, який переводить гру у більш спокійне “русло”. Форсувати події “Володимирівки”  не поспішає, а суперник здається уже не вірить у свою перемогу. Більше того Сергій Чемерис на 23 та 24 хвилинах доводить рахунок до розгромного. А за хвилину до завершення гри, команди лише обмінялися голами завдяки активним діям Ігоря Білішюка та Андрія Блавацького.  Перемога “Володимирівка” дозволяє зрівнятись на кінець гри їм за набраними очками лідером ФК “Пірванче” у якого гра в запасі.

Кращі гравці: Ігор Білітюк – Сергій Чемерис