6: 1

Глухенька Ліза/Журибіда Віктор

На очко більше у «Кременця» перед звітною грою, тож підопічні Дмитра Голоскокова у разі перемоги обходили свого суперника і можуть міцно закріпитися у середині турнірної таблиці. З самого початку команди демонструють рівну гру. Проте до ударів по воротах, принаймні прицільних, справа не доходить. І навіть гол у ворота «церковників» був зовсім не обов’язковий та логічний. Пройшовши лівим флангом, нападник «Кременця» несильно прострілює паралельно воріт, м’яч потрапляє у груди Павла Шматюка і рикошетить у власні ворота. З того моменту «Покров» розпочинає атакувати все більш наполегливо. І як згодом виявилось, їх старання були немарними. На 7 хв Серафим Федчук зрівнює рахунок. Надалі «Покров» оберти не збавляє, та суперник, вдало захищаючись, подекуди гостро контратакує. Непогану комбінацію двічі поспіль «Кременець» організовує на 12 хв. Першу атаку на себе приймає стійка, другу відбиває воротар. А от коли до завершення тайму залишилась рівно одна хвилина, Ігор Кулюк знову виводить «Кременець» вперед.

Атаками розпочинає «Покров» другий тайм. Черговий розіграш завершується двома ударами по воротах – перший пролітає біля стійки, другий – значно вище воріт. Тож рахунок першого тайму тримався аж до 18 хв. Вдало використовує обрізку захисту «Покрова» Дмитро Романюк і встановлює рахунок 3:1 на користь «Кременця». Для порятунку матчу після пропущеного голу «Покров» залишає власні ворота пустими та намагається розіграти зайвого на половині суперника. Та декілька неточних передач у завершальній стадії призводить лише до забитих голів у власні ворота. За «Кременець» на 21 хв та 24 хв відзначаються Назар Луцюк та Ігор Кулюк, а переможну крапку за 55 секунд до завершення гри ставить Дмитро Романюк.

Кращі гравці: Ігор Кулюк - Серафим Федчук