:
9

Хомич Олена Григорівна, Бабич Олександр Сергійович, Журибіда Володимир Вікторович

Орлов В. / Корпош Р.

Гра розпочалася досить жваво – уже на перших хвилинах Микола Жук роз забивався і оформив по голу в кожні ворота – 1:1. Однак «млинів чани» відповіли гостро – Роман Бойко – 1:2, а Едуард Хрипа холоднокровно реалізовує пенальті – 1:3.  Далі події на полі розвивалися не менш драматично – на 8-й хвилині Микола Жук хотів оформити хет-трик – але із 10-метрової позначки  поцілив у штангу. За мить вже Олександр Лукашевич взявся за виконання вирроку – мимо… На 11-й хвилині Роман Бойко із «Юності» показав гравцям «Сахарадо» як треба виконувати штрафні удари – точнісінько в кут – 1:4. Здавалося останні хвилини, команди готуються до перерви, але ж ні – спочатку Вадим Стешенко вдало замикає кутовий 2:4… Відповідь гостей була не менш ефектною – також із кутового Роман Бойко влучає у дев’ятку – 2:5.

Перерва не заспокоїла команди і вони продовжили перестрілку і після неї.. Володимир Крупник скорочує відставання – 3:5. Здавалося «червоні» от-от дожмуть таки суперника, але Олександр Лукашевич дещо підвів своїх партнерів та побачив перед собою червоне світло від арбітрів матчу. Майже одразу Андрій Ліщишин опинився сам в штрафній суперника, абсолютно без нагляду він зумів підстроїтися та переграти голкіпера із «цукрового району» - 3:6. «Сахарадо» старалося із усіх сил, але лише Микола Жук на останній хвилині зумів ще раз вразити ворота. Прикра поразка червоних, а враховуючи, що м’ячів вони забили порівну, проте табло фіксувало – 4:6 на користь гравців із Млинівського району.