3: 2

Зварич Я. / Корпош Р.

Трилер тай годі… «Теремно Хліб», котрий дещо забуксував у середи ні чемпіонату на звітну гру настроївся та завівся не на жарт. Тримаючи в умі результати суперників жовто-червоні серйозно налаштувалися на призові місця, а тому гра проходила цікаво та жваво. Контратакуючи на зустрічних курсах першими мали реальну нагоду відзначитися «динамівці» - Олександр Давидов із убойної позиції влучив у штангу. А от Назар Лич своїм індивідуальним проходом ввів у ступор і захисників, і голкіпера поціливши точно в нижній кут – 0:1. До кінця тайму «теремнівці» не давали спокою супернику, котрий так і не відійшов від спурту суперника – прижавши «Динамо» до власних воріт незуміли реалізувати декілька чудових моментів…

Друга половина зустрічі розпочалася за тим же сценарієм – Назар Лич поцілив у каркас воріт, а на 18-й хвилині обрізка при виході в атаку і Назар таки цілить на цей раз у верхній кут – 0:2. Однак футзал то така гра… За п’ять хвилин до кінця «Динамо» пішло у наступ із п’ятим польовим. На 24-й хвилині невдало викинутий м’яч голкіпером, Володимир Журибіда перетворює у 1:2. Нерви на полі були настільки натягнутими в обох команд, що аж глядачі тамували подих… За 42 секунди до фінальної сирени Андрій Бойко зумів пробити недавно надійного голкіпера – 2:2. А за 7 секунд до кінця сталося неймовірне – Богдан Понагайба не дарма грав п’ятого – 3:2 і перемога дістається синім, незважаючи на ДУЖЕ симпатичну гру хлібного магнату Волині. Однак у футзал потрібно грати до останньої мілісекунди…