5: 1

Зварич Я. / Корпуш Р.

Цікавим та непередбачуваним видався поєдинок колишніх вищолігових середнячків. Ведучи очну боротьбу за підвищення у турнірній таблиці команди розпочали жвавенько. На 7-й хвилині Андрій Ванічик вдало замкнув простріл на дальній штанзі – 0:1. Однак надалі червоно-білих наче підмінили – здавлося вони робили все як завше, але м’яч у ворота вперто не йшов. За мить Роман Юлдашев просто познущався із захисних редутів суперника та викотив Дмитру Жигуліну просто «цукерку», а не передачу – 1:1. А на останніх хвилинах ще два точних уколи вдалися підопічним Сергія Матяша – Роман Юлдашев та Олег Кравчук і рахунок на перерву стає 3:1.

У другому таймі «атлетиківці» робили все для виправлення результату, але відзначитися вдалося лише Юрію Марчуку дублем – 5:1.