1: 4

Грицюк Юрій

Дуже цікавий поєдинок відбувся у Ковелі і не дивно що був аншлаг. Не дивлячись на карантин вболівальники прийшли та приїхали щоб підтримати свою команду.   Ковельський “Вокар” приймав Луцький “Любарт”. Ковельчани розпочинають гру без  свого лідера  Віталія  Кашуби, але з зіркою волинського футболу Олегом  Герасимюком . З перших хвилин матчу “Любарт” почав атакувати ворота “Вокару”. Сеник Назарій пробивав по воротах, але Васильчук Богдан зробив сейв. Знову спроба атакувати ворота господарів: Матвійчук Максим хотів нанести удар, але хорошою грою у захисті Лукашук Андрій заблокував удар суперника. На 5-й хвилині поєдинку Матвійчук Максим забиває перший гол для своєї команди- рахунок поєдинку 0:1. “Вокар” починає активну контратаку, Федчук Олексій пробиває по воротах, але штанга. Команди по черзі обмінювались небезпечними контр випадами. “Любарт”  почав атакувати ворота Ковеля, але Портянко Олександр заробляє жовту картку, завдяки своїм діям він зірвав активну контратаку яка могла завершитись виходом 1 на 1 та в результаті голом. Знову спроби господарів забити гол, але гості перехопили м’яч та почали атакувати. З передачі Романюка Дмитра забиває другий гол для своєї команди Сеник Назарій. Чудовий момент  забивати гол мав Герасимюк Олег, пробиває силовим ударом, але штанга. Безліч спроб зробив “Вокар”, щоб забити гол багато атак завершуються ударами по воротах. Нарешті на  12 хвилині Ліщук Олександр розпечатує ворота гостей. Невже ж зрівняється рахунок, але ні, нажаль не вистачило часу у першій половині.  Другий тайм розпочинаємо з швидкого темпу від “Любарта” гравці хотіли  ввійти в штрафний майданчик суперника, але майстерною грою у захисті Мороза Петра та Федчука Олексія ця контратака була зірвана. “Вокар” знову починає атакувати “Любарт” але сейв воротаря допомагає залишити ворота гостей недоторканими. Більшість часу поєдинку обидві команди виконували комбінації, та тримали гру під контролем. Лучани знову набирають темп та забивають 3-й гол із-за обрізки в центрі поля.  Мізюк Богдан віддав чіткий пас на Матвійчука Максима який оформив дубль. Час підходить до кінця господарі почали грати з п’ятим польовим гравцем, але це не допомогло Матвійчук Максим забиває в порожні ворота та оформлює хет-трик. Матч завершився з рахунком 1:4

Кращі гравці: Олександр Ліщук – Максим Матвійчук