2: 4

Глухенька Ліза/Голоскоков Дмитро

Ці колективи останній раз зустрічалися ще в сезоні 2017-18, причому в четвертій лізі! Команди «підросли», «змужніли» і цей матч розпочинали в статусі «міцних середняків» другої ліги. Що ж стосується справ минулого, то того разу перемогу відсвяткували «воїни» та ще й з рахунком 7:2! Перчинки добавляв той факт, що Сергій Ткаченко (гравець «Волинь АТО») в тому матчі наколотив аж шість голів, а цього сезону (після декількох сезонів в інших клубах) знову повернувся до своєї «ВеЧе». «Луцьктепло» на початку матчу виглядало більш активним ніж опоненти, тим більше, що у «Волині» в воротах перебував нештатний голкіпер Віталій Манченко. Можливо саме цей фактор дозволив «тепло викам» реалізувати перший же небезпечний стандарт: Андрій Мединський з носка чітко відправив м’яч у сітку. Почин підтримав Вадим Солованюк, який з кута невідпорно пробив у дальній. Під завісу тайму Сергій Ліщук скористався помилкою опонента, заволодів м’ячем і збільшив відрив «Тепла» до трьох голів. А потім на добиванні дубль оформив Андрій Мединський, і ще до перерви стало зрозумілим, що реванш за минулий розгром відбувається! Звичайно, «перебігати» дві збалансовані четвірки «тепловиків» однією заміною «воїни» аж ніяк не могли, а тому в другому таймі місце у воротах «АТО» зайняв Валерій Бабула і він же почав підключатися до атак колег, та й Віталій Манченко в якості польового загострював атаки. Зрештою ця тактична задумка спрацювала і Василь Грель здалеку низом «розмочив» рахунок. Практично постійне тримання м’яча дозволяло «військовим» економити сили і не давати «тепловикам» тотально домінувати в другій половині гри. Щоправда час невпинно спливав, а голу все не було, аж поки поспіх від «Луцьктепла» при перехопленні м’яча не призвів до його втрати і більшість біля воріт була реалізована (замкнув комбінацію Василь Грель). До кінця матчу ще залишалося три хвилини, а отже все могло змінитися, тим більше, що вразити порожні ворота «тепло викам» ніяк не вдавалося. Отже перемога в другому таймі за «Волинь АТО», а в матчі за «Луцьктепло».

Кращі гравці: Василь Грель – Андрій Мединський